Cocktail

Další informace o Ko Samui

Ty nejzákladnější informace o Ko Samui najdete na stránce Více o Ko Samui, tady najdete další perličky a zajímavosti, které se na stránku se základní charakteristikou tohoto ostrova už nevešly.

  • Na Ko Samui je zhruba 2,5 milionu kokosových palem. Proč? Dříve tady totiž byly významné plantáže – vyvážela se kopra a palmový olej.
  • Kromě nejvyššího vodopádu Na Muang stojí za návštěvu i vodopád Hin Lat a spousta chrámů, které po ostrově jsou. Namátkou třeba Wat Samret nebo Wat Phra Yai.
  • Děti potěší zoologická zahrada na Ko Samui. Chovají tady i tygry.
  • Co ale turisty nepotěší je fakt, že ceny na Ko Samui neustále rostou. Dříve byla tato destinace velmi levná, dnes patří v Thajsku k těm dražším.
  • Absolutní luxus – to je resort, který tady nechal vystavět hotelový řetězec Four Seasons. Bungalovy stojí na soukromém poloostrově a každý má svůj vlastní bazén.
  • Za jednu z nejdražších destinací planety je považovaný resort na pláži Plai Lam. Místní ubytovací kapacity jsou exkluzivně designově řešené a jedna noc tady turistu vyjde na desítky tisíc.
  • Pláže na západním pobřeží Ko Samui jsou klidné, je na nich levno a i z toho důvodu jsou oblíbenou dovolenkovou destinací samotných Thajců.

Informace o dalších destinacích najdete na stránce Ko Samui – poznejte okolí. Tipy na to, jak zajímavě strávit den přímo na Ko Samui, pak hledejte v kategorii Kam vyrazit.

Poznejte Thajsko více

další oblasti Thajska »

Partneři

Logo ESO travel

Už od roku 1994 se cestovní kancelář ESO travel stará o Vaše pohodlné cestování. Thajsko je její specialitou, a proto Vám přinášíme výběr toho nejzajímavějšího z celé země.

Spolupracujte s námi

Chcete se stát partnerem tohoto webu a zviditelnit sebe a své služby?
Kontaktujte nás na e-mailové adrese
info@thajsko-ko-samui.cz