Cocktail

Ko Samui - poznejte okolí

O krásách Ko Samui není pochyb. Možná vás ale lákají destinace, kde to více žije a které jsou charakterizovány jako divočejší. Mezi ně bezesporu patří Pattaya a Bangkok. Jejich opakem je potom třeba ostrov Ko Mook, kde je pro změnu absolutní klid.

Geograficky blízko jsou ostrovu Ko Samui další destinace – Ko Tao a Ko Phangan. Co do kvality služeb a cen se potom Ko Samui může porovnávat třeba s Phuketem.

Phuket

Thajský Phuket je považovaný za jednu z nejluxusnějších destinací pro dovolenou v této oblasti. Bezchybný plážový servis, prvotřídní služby a krásné pobřeží Andamanského moře. To vše ale za jedny z nejvyšších cen v Thajsku.

Ko Tao

Ostrůvku Ko Tao se občas přezdívá „ostrov želvy“ – nejen, že má skutečně tvar želvy, ale tito plazi sem každoročně připlouvají, aby tady nakladl vajíčka. Mimo to je Ko Tao baštou potápěčů. Lokality v jeho bezprostředním okolí patří k těm nejlepším na světě.

Ko Phangan

Chcete se bavit? Pak přijeďte na Ko Phangan. Tento ostrov celosvětově proslul jako místo konání slavné plážové party. Každý měsíc o úplňku zaplní desetitisíce turistů pláž Hat Rin a až do druhého dne se oddávají zábavě, pití a tanci. V posledních letech se potom zbylé části ostrova Ko Phangan staly oblíbeným místem rodin s dětmi.

Zárukou krásné dovolené je dovolená v provincii Krabi. Stále větší oblíbenosti ze strany turistů se potom těší scénické souostroví Phi Phi nebo „zlatý střed“ – souostroví Ko Lanta. Mimo ten největší zájem turistů prozatím leží souostroví Ko Chang a nedaleký ostrov Ko Samet.

Poznejte Thajsko více

další oblasti Thajska »

Partneři

Logo ESO travel

Už od roku 1994 se cestovní kancelář ESO travel stará o Vaše pohodlné cestování. Thajsko je její specialitou, a proto Vám přinášíme výběr toho nejzajímavějšího z celé země.

Spolupracujte s námi

Chcete se stát partnerem tohoto webu a zviditelnit sebe a své služby?
Kontaktujte nás na e-mailové adrese
info@thajsko-ko-samui.cz